24.12.13

And have yourself a merry little Christmas now, oh, oh..Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, chciałabym złożyć Wam, kochani czytelnicy, najszczersze życzenia. Przede wszystkim zdrowia, bo ono jest najważniejsze. Uśmiechu na twarzy, no bo przecież śmiech to zdrowie. Szczęścia w życiu, pomyślności, mądrości życiowej, spełnienia najskrytszych marzeń, czy wytyczonych sobie celów, dążenia do bycia lepszym (na to nigdy nie jest za późno), zaliczenia wszystkich egzaminów, czy ważnych spraw, które są przed Wami, pogody ducha, siły na ten 2014 rok, wiary w cuda (bo one czasem się zdarzają :) ) no i przede wszystkim tego, byśmy spotkali się tutaj, za rok ;))


18 comments:

 1. Piękne życzenia. Dziękuję i Tobie również życzę zdrowia i uśmiechu. Pomyślności w nadchodzącym roku. Niech będzie owocny w pozytywne wydarzenia :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję :) Podstawą jest pozytywne podejście do życia. Tak niewiele... ale jednak tak dużo :)

   Delete
 2. Lu, wspaniałych Świąt Ci życzę, uśmiechu, ciepła w serduchu, trafnych wyborów, spełnienia marzeń i szczęścia! :)

  ReplyDelete
 3. Wszystkiego dobrego, Lusiu, z całego serca :*

  ReplyDelete
 4. Naprawdę piękne życzenia i tobie też chciałabym życzyć tego samego.

  ReplyDelete
 5. Te życzenia są tak ładne, że aż chce się życzyć Tobie tego samego :) I ja Ci życze!

  ReplyDelete
 6. Nawzajem. :)
  Wytrwałości w Wielkim Mieście.
  Pozdrawiam! :D

  ReplyDelete
 7. Dzięki. :) Ostatnio słyszałam tę piosenkę w wykonaniu LemONa i stwierdziłam, że chyba pobili Michaela Buble. :D Jak zrobiłaś ten granatowy pasek z linkami u góry strony? ;)

  ReplyDelete
 8. wypoczywaj porazdnie, poja droga! bez zbednego obzarstwa :)

  ReplyDelete
 9. Wszystkiego dobrego : )
  Jak mijają Ci święta? : )

  ReplyDelete
 10. Mam nadzieję, że Święta ci mijają dobrze :) Pozdrawiam :*

  lusiaa-lusiaa.blogspot.com

  ReplyDelete
 11. Oj zdania egzaminów - to mi się przyda! Dziękuję ! Troszkę późno ale zawsze to jednak :D

  ReplyDelete
 12. Wesołych Świąt, choć chyba z mojej strony na życzenia już za późno ;p.

  ReplyDelete
 13. Trochę się spóźniłam na życzenie tego samego i dziękowanie, więc: szczęśliwego nowego roku! :*

  PS Zapraszam na rozdział czwarty. (Sinusoida-Emocji)

  ReplyDelete
 14. Faktycznie, łuszczyca idealnie pasuje! Współczuję ci w takim razie... To najgorsze, co może być, takie łuszczenie się skóry. :/
  Tobie zajęło to więcej czasu, u mnie tylko jeden semestr. Jestem ciekawa, jak będzie z moją klasą pod koniec trzeciej klasy. Czy wszyscy zostaną, czy będziemy ze sobą utrzymywać kontakt. I tak dalej. :)
  Ja też miałam grać w święta, a nie chce mi się. I tak od chyba soboty nie grałam w simsy. :D

  Spóźnione, ale jednak: dziękuję za życzenia i tobie też życzę... w sumie już dzisiaj mogę ci tylko życzyć szczęśliwego nowego roku, ukończenia pierwszego roku studiów bez żadnych poprawek i na pewno tego, by wolny czas nie upływał tak szybko. No i zdrowia! :*

  ReplyDelete
  Replies
  1. O tak, ten cytat w stu procentach trafny. Bo każdy wyjawi swój największy sekret po północy, nie ma na to siły - tak jesteśmy skonstruowani. Najciekawsze rozmowy toczą się w środku nocy, największe pomysły powstają przed snem, myśli wychodzą bardziej z serca, niż z głowy... :)
   Mam plany, które niezbyt mnie satysfakcjonują, ale przetrwam to. Jeżeli będziesz oglądać Polsat, to może mnie zobaczysz (I bet no, bo będzie dużo ludzi xD). Mam nadzieję, że szybko się z tego eventu zwiniemy i pójdziemy się przejść na plażę, a potem wrócimy na skwer na fajerwerki i z powrotem wrócimy na plażę, bo oprócz kilku artystów, nie ma nikogo ciekawego na tej polsatowej scenie. Ale zobaczy się jutro. Oby nie było za zimno. :)

   Delete