4.8.13

ogłoszene parafialne

Odzywam się, coby nie było, że zaginęłam w niewyjaśnionych okolicznościach ;) Jestem, mam się całkiem bardzo dobrze, oprócz zbytnio opalonych pleców, goszczę Koleżankę, o której mowa w tym poście, dlatego też jestem tu nieobecna. Czasem zajrzę, poczytam, ale odpowiem i napiszę coś z prawdziwego zdarzenia pod koniec przyszłego tygodnia. Pozdrowienia! (Ech, i jak ja mam usnąć? Jak wszyyystko czerwone! Ja wiem, że mówiłam, że się chcę opalić, ale nie tak szybko, nie tak bardzo, i nie w ogóle!)

14 comments:

 1. Czekam na Ciebie! :D Spędzajcie czas miło i przyjemnie :)

  P.S. Maślanka najlepsza!

  ReplyDelete
 2. Współczuję jeśli chodzi o to opalenie - ja za tym nie przepadam, więc chociaż problem spalonych pleców mnie nie dotyczy.
  No i czekam na następną notkę ;)

  ReplyDelete
 3. Ja znowu odwrotnie... bardziej nie miałam okazji się opalić, ale mam nadzieję że będę miała do tego jeszcze wiele okazji tego lata :)

  ReplyDelete
 4. Jak to mówią: uważaj, czego sobie życzysz :D

  ReplyDelete
 5. No to udanej zabawy razem ;P

  ReplyDelete
 6. To jak już będziesz mieć czas, zapraszam do zabawy Liebster Blog Award ;) Pytania tu: vanitas-vanitatum-dixit.blogspot.com/2013/08/zabawa-w-pytania.html

  ReplyDelete
 7. Spoko, spoko. Niedługo będzie brązowe :3

  ReplyDelete
 8. Baw się dobrze! Oby tylko skór nie schodziła! Dziękuję wszytskim, że mam taką karnację i nie opalam się na czerowono!

  ReplyDelete
 9. Trzeba się było filtrem nasmarować! ;o

  ReplyDelete
 10. Czekam na powrót c:

  ReplyDelete
 11. Opalanie opalaniem, ale żeby chociaz ta opalenizna wszędzie równa była. A nie, ja cała opalona oprócz palców stóp (cały czas w balerinkach) i przodu łydek. Co to ma być, ja przepraszam?! :D
  Pozdrawiam,
  Lina

  http://zchmurki.blogspot.com/

  ReplyDelete
 12. Powinnaś chyba wyposażyć się w krem do opalania z mocnym filtrem. :D

  ReplyDelete